Żyrandole świecznikowe

Sortowanie

z1

Żyrandole świecznikowe

Jeśli szukasz produktów, które dopasujesz zarówno do wnętrz eleganckich, jak i nowoczesnych, loftowych bądź kolonialnych, postaw na wiszące lampy. Biały żyrandol do salonu jest nie tylko opcją dobrą do aranżacji klasycznych. Projekt minimalistyczny i czerpiący ze współczesnych nurtów z powodzeniem zyska na zainstalowaniu w nim takiego oświetlenia. Artykuły znajdą zastosowanie także w restauracjach i hotelach, gdzie reprezentacyjnie dopełniać będą starannie zaprojektowaną przestrzeń i duży metraż.

Żyrandole świecznikowe w aranżacji wnętrz

Wyroby z tej serii sprawdzają się szczególnie w salonie i przedpokoju. Białe lampy świecznikowe bardzo dobrze akcentują klasyczne wnętrza o wysokim stropie. Wersja bez abażurów rozjaśnia otoczenie, co wykorzystywane jest przy stonowanej kolorystyce mebli. Produkty te są nie tylko funkcjonalne – to także bardzo stylowa dekoracja. Rustykalne przestrzenie, przywodzące na myśl pomieszczenia, jakie można by znaleźć w pałacu lub dworku, zyskają na zainstalowaniu w nich białych żyrandoli wieloramiennych.

Oświetlenie minimalistyczne i eleganckie warto zamontować we wnętrzach zaaranżowanych po skandynawsku, gdzie meble cechuje minimalizm i funkcjonalność, pod którą dostosowana jest też forma dodatków.

Niektóre z oferowanych przez nas białych żyrandoli świecznikowych dostępne są także w wersji retro. Stylizowane na wzory popularne w minionych epokach, to ponadczasowe propozycje, które pomogą Ci urządzić salon lub przedpokój w stylu angielskim, lub vintage, kontrastującym nowoczesność mebli z klasyką.

Wybierz żyrandol świecznikowy z naszej kolekcji

Wszystkie produkty wykonano z wysokiej jakości materiałów. Możesz też wybierać spośród różnych kształtów i barw. W razie potrzeb dostosujemy także długość lampy, prosimy jednak o wyrażenie takiej potrzeby podczas składania zamówienia. W podobny sposób możemy przygotować żyrandol świecznikowy w każdym kolorze dostępnym w sklepowym wzorniku.

Zapoznaj się z całością asortymentu i skontaktuj się z nami w przypadku dodatkowych pytań o lampy do salonu lub chęci indywidualnego dostosowania ich parametrów.