Lampy do biura

Sortowanie

z4
139.00 zł
Wybór wzorów i kolorów
452.64 zł
Wybór wzorów i kolorów
390.00 zł
Wybór wzorów i kolorów

Lampy do biura

W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób pracuje w biurach. Co więcej, spędzają w nich naprawdę sporą część dnia, dlatego właściciele firm coraz większą wagę przywiązują do tego, aby w przyjemny sposób zaaranżować przestrzeń wykorzystywaną przez swoich pracowników. Bardzo ważnym elementem, wpływającym na komfort podczas wykonywania czynności komputerowych jest odpowiednie oświetlenie biurowe sufitowe oraz lampki doświetlające blaty stołów.

Wydawać by się mogło, że żyrandole w miejscu pracy to mało istotny element, jednak ciekawe lampy biurowe wiszące, gustownie dobrane do pomieszczenia, mogą sprawić, że firma nabierze charakteru. Nowoczesne, wiszące lampy do biura przyciągają wzrok przybywających klientów lub partnerów biznesowych, dlatego watro zadbać o to, by podkreślały wnętrza, które stanowią przecież wizytówkę firmy.

Lampy biurowe – o czym pamiętać?

W przypadku biura podobnie z resztą, jak przy urządzaniu domu i mieszkania, należy zadbać o to, by zastosowane oświetlenie było nowoczesne, przyjemne dla oka i zapewniało komfort widzenia podczas kilkugodzinnej pracy przy komputerze. Przy rozmieszczaniu sufitowych lamp wiszących najlepiej wziąć pod uwagę rozkład sali, dostępność okien jako źródeł naturalnego promieniowania dziennego, miejsc, w których będą stały biurka i ocenić, czy dopływ światła będzie wystarczający dla każdego stanowiska.

Rodzaje lamp do biura

Jest kilka rodzajów oświetlenia, preferowanego do przestrzeni biurowej. Najchętniej wybierane to:

  • świetlówki liniowe,
  • plafony sufitowe,
  • lampki biurkowe,
  • nowoczesne żyrandole.

W zależności od wielkości pomieszczenia biurowego wzrasta ilość niezbędnych punktów świetlnych, ale też możliwości aranżacyjnych, jeśli chodzi o oświetlenie wiszące. Zastosowanie kilku źródeł światła sufitowego może podkreślić walory pomieszczenia oraz sprawić, że biuro nabierze ciekawego, nowoczesnego charakteru i stanie się przyjaznym miejscem pracy. Zwłaszcza w firmach zajmujących się szeroko pojętym designem, warto pomyśleć o tym, że lampy nie muszą być tylko i wyłącznie funkcjonalnym urządzeniem, ale też elementem dekoracyjnym.