Lampy wiszące LED

Sortowanie

z1

Lampy wiszące LED

Nowoczesne lampy wiszące LED to stosunkowo nowy, ale zarazem cieszący się niezwykłą popularnością rodzaj oświetlenia. Podobnie jak w wypadku żyrandoli i innych lamp wiszących, stanowią one rewelacyjne wykończenie aranżacji do niemal każdego rodzaju wnętrza, z powodzeniem odnajdując się zarówno w roli głównego źródła światła, jak i oświetlenia dekoracyjnego. W odróżnieniu od tradycyjnych lamp wiszących wykorzystują one jednak technologię LED, będącą ekologiczną, oszczędną i efektowną odpowiedzią na tradycyjne źródła światła.

Charakterystyka lamp wiszących LED

Coraz częściej, wybierając przedmioty codziennego użytku, decydujemy się na produkty, które łączą w sobie cechy takie jak wielofunkcyjność i nowoczesny wygląd z oszczędnością i troską o środowisko naturalna. Idealną odpowiedzią na te potrzeby jest technologia LED, która całkowicie zrewolucjonizowała i na zawsze zmieniła oblicze branży oświetleniowej. Lampy wiszące LED to idealne połączenie klasycznej elegancji z nowoczesną technologią, które w najróżniejszych odsłonach stosowane są zarówno w wykończeniach wnętrz, jak i w aranżacji przestrzeni zewnętrznej. Ich popularność wynika z widocznej oszczędności energii, wszechstronnemu zastosowaniu, a przede wszystkim wyjątkowo wysokiej jakości i imponującym efektom wizualnym.

Lampy wiszące LED – zastosowanie w aranżacji 

Nowoczesne lampy wiszące LED, które prezentujemy w naszej ofercie, dają ogrom możliwości w zakresie aranżacyjnym. Z powodzeniem stosowane są jako centralne źródło światła, rewelacyjnie prezentując się w salonie, modnej sypialni, czy też nisko zawieszone nad stołem w jadalni. Równie dobrze odgrywają rolę dodatkowego źródła światła, służącego do wyeksponowania szczególnie dekoracyjnych elementów wyposażenia wnętrza lub oświetlenia zbyt ciemnych fragmentów pomieszczenia. Stanowią także wyjątkowo wdzięczne i skuteczne narzędzie do budowania przytulnego nastroju, sprzyjającego odpoczynkowi, relaksowi i wyciszeniu się. Wiele lamp wiszących LED posiada funkcję regulacji wysokości zawieszenia, co daje duże możliwości dostosowywania oświetlenia do indywidualnych potrzeb. Jeśli lampa ma pełnić funkcję dekoracyjnego oświetlenia w jadalni, idealna będzie wysokość 80-100 cm od stołu, z kolei jako główne źródło światła najlepiej, optymalne będzie 200 cm od podłogi.

Oświetlenie wiszące LED, czyli modnie i ekonomicznie

Popularność lamp wiszących LED wynika nie tylko z wyjątkowo estetycznego efektu wizualnego, ale przede wszystkim korzyści, które niesie za sobą zastosowana technologia. Wyróżnia się ona wyjątkową oszczędnością energetyczną, wynikającą z pobierania o wiele mniejszej ilości prądu w porównaniu do konwencjonalnego rodzaju oświetlenia. Kolejnym aspektem, przemawiającym za technologią LED jest troska o środowisko naturalne, jako że jest to rozwiązanie w pełni ekologiczne. Jednocześnie w przeciwieństwie do żarówek energooszczędnych, lampy ledowe nie potrzebują dodatkowego czasu do osiągnięcia pełni mocy od chwili włączenia, i od razu świecą z pełną intensywnością. W zasadzie oświetlenie LED pozbawione jest jakichkolwiek mankamentów, dlatego też uchodzi za najwyższe osiągnięcie techniki w zakresie oświetlenia.

Różnorodne zastosowanie lamp wiszących LED

W ofercie naszego sklepu znajdują się rozmaite przykłady oświetlenia wiszącego LED, zróżnicowane pod względem stylu, materiału wykonania i parametrów. Znajdują się w niej nowoczesne lampy o prostych formach, modele podłużne, a także bardziej zdobione. Jednocześnie pasują one do wnętrz o różnych wystrojach, od bardzo klasycznych, aż po aranżacje mocno modernistyczne. Wybrane modele wyposażone są w opcję zmianę barwy lub temperatury światła, a także regulację poziomu intensywności światła. Lampy wiszące LED to uniwersalne, ekonomiczne, a przede wszystkim wyjątkowo dekoracyjne oświetlenie do każdego pomieszczenia.