Lampy hotelowe

Sortowanie

z1
129.00 zł
Wybór wzorów i kolorów
139.00 zł
Wybór wzorów i kolorów

Lampy hotelowe

Dostępne w naszym sklepie żyrandole i lampy hotelowe pozwolą Ci wywrzeć na gościach idealne pierwsze wrażenie. Różnorodny design oferowanych produktów sprawia, że nadają się do wnętrz w każdym stylu. Odpowiednie oświetlenie, które dają, ma wpływ na samopoczucie nie tylko gości, ale także pracowników. Dzięki niemu możesz bardziej zaakcentować niektóre miejsca hotelu, takie jak recepcja albo przestrzeń wypoczynkowa.

Lampy jako wizytówka hotelu

Szczególnie w godzinach wieczornych, kiedy to często można spodziewać się gości, odpowiednie oświetlenie hotelowe podkreśla styl całego budynku. Dotyczy to zarówno części zewnętrznej, jak i wszystkich pomieszczeń.

Ma to znaczenie, zwłaszcza gdy projektujemy foyer. Wejściowy hol wita gości i prezentuje styl, jaki potem będzie przewijał się w wynajmowanych wnętrzach. Wykorzystane tam żyrandole, lampy ścienne albo punktowe powinny być dokładnie przemyślane, żeby współgrać z dominującą w designie hotelu wizją.

Równie istotne są same pokoje, w których goście spędzą najwięcej czasu. Zainstalowane w nich światło powinno umożliwiać zarówno pracę, jak i zapewnić chwilę relaksu i wypoczynku. Dzięki naszym lampom i żyrandolom hotelowym zadbasz o punktowe oświetlenie do czytania oraz przestrzeni przy biurku.

Lampy i żyrandole do hotelu o różnych wzorach

W asortymencie znajdziesz tradycyjne żyrandole do hotelu, które wspaniale prezentują się w klasycznych przestrzeniach. Do takich aranżacji polecamy oświetlenie ze zdobionymi abażurami, które łatwo dopasować do dominującej kolorystyki, oraz modele z dodatkiem kryształów. Szczególnie w świecznikowej wersji, będą wyraźnie akcentowały pałacowy charakter holu bądź pokoju, w jakim je umieszczono.

Bardziej nowoczesne aranżacje skorzystają na minimalistycznym oświetleniu punktowym, dostępnym w różnych odcieniach. Takie lampy hotelowe doskonale zgrają się z funkcjonalnymi meblami i nowoczesnym sposobem organizowania przestrzeni.

Sprawdź wszystkie propozycje hotelowe i złóż zamówienie online. W razie pytań zapraszamy do kontaktu – rozwiejemy Twoje wątpliwości.