O firmie

Firma handlowa JUL_KA jest właścicielem sklepu www.lampy4home.pl w którym oferujemy naszym klientom oświetlenie wewnętrzne oraz abażury materiałowe produkcji polskiej. W naszej ofercie znajdziecie Państwo ofertę producenta Namat, który działa w branży oświetleniowej od ponad 15 lat. Specjalnością firmy jest produkcja oświetlenia wewnętrznego. W lampach i abażurach stawiamy na wysoką jakość, wyjątkowy styl i własne projekty, systematycznie każdego roku wprowadzając na rynek nowe modele lamp i abażurów.

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo ponad 1000 wzorów lamp i żyrandoli. Stosowane przez producenta nowoczesne technologie produkcji, pozwalają podnosić jakość naszych produktów i trafnie odpowiadać na ciągle rosnące potrzeby klientów. 

 

Ze względu na to, że lampy i abażury produkowane są na zamówienie, naszym klientom oferujemy możliwość modyfikacji kolorów zarówno abażurów jak i stelaży oraz opcję wydłużania lub skrócenia żyrandoli.

 

Różnorodne wzornictwo, wysoka jakość, szybki czas realizacji zamówień jak również konkurencyjne ceny zdobyły szerokie uznanie naszych nabywców, dzięki czemu stałe współpracujemy z wieloma firmami z Polski i zagranicy.

 

Obecnie sprzedaż prowadzimy poprzez nasz sklep internetowy gdzie można znaleźć pełną ofertę oświetlenia, oraz przez serwis zakupowy allegro pod nazwą: PolskieLampy_com  a o wysokiej jakości obsługi klienta może świadczyć mnóstwo pozytywnych komentarzy i żadnego negatywnego.

 

Prowadzimy sprzedaż zarówno detaliczną jak i hurtową

 

Bardzo ważne jest dla nas zadowolenie naszych klientów, dlatego zawsze staramy się wyjśc na przeciw ich oczekiwaniom i wymaganiom w kwestii doboru oświetlenia i realizacji zamówień.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą,
zespół Lampy4home.pl